Як вигідно замовляти новинки на офіційному сайті Eva Minge (Poland) 

Eva Minge є популярним польським брендом аксесуарів, ідеальних для створення щоденних образів. В Україні представлено обмежено, тому шопитися найкраще в інтернет-магазині Eva Minge у Польщі. Асортимент на офіційному сайті вражаючий, а ціни приємно вражають.

 

Eva Minge (Poland): переваги шопінгу за кордоном

У каталозі Eva Minge (Польща) представлено безліч товарів. На віртуальних вітринах - якісні оправи, сонцезахисні окуляри, браслети, сережки та намиста. Є можливість замовити товари вдома, наприклад, пледи, подушки, ароматичні свічки.

Крім того, що на польському сайті можна замовити те, чого в Україні не знайти, онлайн-шопінг за кордоном має ще чимало переваг:

  • Привабливі ціни від виробника. Навіть з урахуванням витрат на міжнародну доставку замовляти у Польщі дешевше.

  • Акційні пропозиції. У червні та грудні, коли розпочинаються сезонні розпродажі, знижки на сайті Eva Minge у Польщі сягають 50–80%. Акційні пропозиції чекають на нових та постійних клієнтів протягом усього року.

  • Гарантія якості. Захист прав споживачів у ЄС — у пріоритеті, тому можливість купити підробку виключена.

 

Як зробити замовлення на сайті Eva Minge? Особливості доставки з Польщі в Україну

Важливий нюанс: якщо ви вказуєте українську адресу під час оформлення замовлення, доставку можуть скасувати. Щоб бути впевненими, що ви вчасно заберете придбані товари в Україні, звертайтесь до Ukraine Express.

Ми надаємо адреси складів ЄС, на які можна оформити доставку. Щойно замовлення прибуде, представники компанії приймуть його та відправлять до України. Ви зможете забрати посилку в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному в персональному кабінеті клієнта.

Щоб дізнатися орієнтовну вартість доставки, скористайтесь калькулятором на нашому сайті.

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Superpharm


Pandora

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в