Найкращі італійські бренди - на офіційному сайті Yoox (Italy)

Yoox (Italy) — мультибрендовий інтернет-магазин, на сторінках якого продається одяг та взуття італійських дизайнерів за неймовірними знижками. Онлайн-майданчик, створений у 2000 році, швидко завоював визнання покупців. У 2003 році філія компанії відкрилася в США. Сьогодні у каталозі товарів Yoox (Італія) є все, що завгодно!

 

Yoox (Italy): асортимент та ціни

В інтернет-магазині Yoox в Італії представлені тисячі пропозицій від знаменитих дизайнерів. На віртуальних вітринах одяг та взуття Armani, Marc Jacobs, Michael Kors, Prada, Dolce & Gabbana, Gucci, Kenzo та ін. Є можливість замовити новинки та залишки попередніх колекцій.

Що можна купити в Yoox крім одягу та взуття? В асортименті:

  • домашній текстиль;

  • посуд та кухонне приладдя;

  • декор та різні арт-об'єкти;

  • освітлювальні прилади;

  • меблі.

Доступні ціни – одна з основних переваг сайту. Регулярно анонсуються сейли та організовуються акції. Найкраще вирушати на онлайн-шопінг, коли розпочинаються сезонні розпродажі в Yoox — у червні та грудні.

 

Як зробити замовлення на сайті Yoox з Італії з доставкою в Україну через Ukraine Express

На жаль, пряма доставка посилок з сайту Yoox в Україну не передбачена. Численні посередники просять за пересилання надто великі гроші.

Щоб відчути всі переваги онлайн-шопінгу за кордоном, можна звернутися до компанії Ukraine Express. Переваги співробітництва:

  • Вигідні тарифи на послугу міжнародної доставки.

  • Можливість відстеження замовлень онлайн за трек-номерами.

  • Своєчасна доставка посилок у Київ, Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Вінниця, Черкаси, Дніпро, Одеса, Ужгород та будь-яке інше місто України.

  • Можливість консолідації кількох посилок в одну для здешевлення вартості доставки.  

Щоб скористатися нашими послугами, достатньо зареєструватись на офіційному сайті. Авторизовані користувачі отримують доступ до адрес складів Ukraine Express для онлайн-шопінгу. 

При оформленні замовлення на сайті Yoox вам необхідно вказати адресу нашого складу як адресу доставки. Як тільки продавець доставить посилку, її буде відправлено до України. Простіше простого!  

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Bata


Motivi

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в