Доставка з офіційного сайту Bluetti (Germany): що важливо знати покупцям

Як організувати своєчасну доставку портативних зарядних станцій Bluetti з Європи до України? Завдяки компанії Ukraine Express. Докладніше – нижче.

 

3 причини придбати зарядну станцію на офіційному сайті Bluetti (Німеччина)

  • Привабливі ціни та акційні пропозиції. У Європі вартість зарядних станцій для будинку на 20–30% нижча, ніж в Україні. Крім того, регулярно анонсують знижки на офіційному сайті «Блюетті» у Німеччині.

  • Великий вибір. Можна замовити те, чого не знайти у нашій країні.

  • Бездоганна якість. Імовірність купити неякісні товари в Німеччині зведена до мінімуму. Захист прав споживачів у ЄС – у пріоритеті.

 

Як зробити замовлення на офіційному сайті «Блюетті» з доставкою з Німеччини в Україну

Процес покупки в інтернет-магазині є інтуїтивно зрозумілим. Виберіть у каталозі Bluetti (Німеччина) бажані товари і додайте їх у кошик.

При заповненні форми замовлення потрібно вказувати європейську адресу, інакше замовлення буде скасовано. Як бути? Звернутись до форвардера Ukraine Express. Ми надамо адреси складів на території ЄС, куди можна оформити доставку. Надіслані посилки будуть переправлені нашими співробітниками в Україну. Ви вчасно заберете їх у Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Житомирі, Вінниці, Черкасах, Дніпрі, Одесі, Ужгороді або будь-якому іншому місті, вказаному в персональному кабінеті клієнта.

 

 

 

Зареєструйтеся або ввійдіть, щоб залишити відгук

Amazon


Ebay


Esprit


Bugatti

Відслідкувати вантаж
Доставка посилок в