Шах і мат: як замовити айфон з Америки в Україну

Ажіотаж навколо кожної новинки Apple, зокрема iPhone, б'є всі рекорди. Така тенденція подиву не викликає. iPhone - визнаний синонім якості, престижу і стилю. Спробуємо розібратися, купити айфон в Америці і заощадити при цьому до 30% від його середньої ціни в Україні.

Ще з презентації iPhone 4 ми переконалися, що ціни на айфони в США - одні з найнижчих в світі. Купівля техніки і електроніки в Америці - вигідний і раціональний спосіб не витрачати на новинки цілий статок. При цьому ви отримуєте продукцію найвищої якості. Вартість гаджетів від Apple в США на порядок нижче, ніж в ЄС і в Україні, не тільки виходячи з ціноутворення самої компанії. Доставка, розблокування, адаптація під місцеві мережі, комерційні схеми, магазинні накрутки призводять до помітного збільшення вартості смартфонів. Так навіщо переплачувати, якщо можна купити айфон в Америці за привабливішою ціною? До речі, якщо ви хочете купити гаджет без контракту, необхідно вибрати на офіційному сайті його повну вартість, натиснувши «Pay in full».

Таким чином, ви можете не мучити себе питаннями про те, скільки коштує айфон в США. Адже відповідь ви і так знаєте: дешевше, ніж в Україні. Навіть з урахуванням доставки заощадити можна близько 8 тис. гривень - практично вартість iPhone SE! Чим більше обсяг пам'яті, тим більше вигода. Де в Америці купити iPhone? В одному з таких інтернет-магазинів:

 • amazon.com
 • ebay.com
 • a4c.com
 • adorama.com
 • bhphotovideo.com
 • blinq.com

Необхідно розуміти, що доставка iPhone в Україні безпосередньо з інтернет-магазинів США найчастіше занадто дорога, а іноді і зовсім неможлива. В цьому випадку краще скористатися послугами форвардингового компанії Ukraine Express. Але давайте розберемося детальніше.

Як замовити айфон з Америки в Україну?

Найпопулярніша майданчик для покупки iPhone в Америці - онлайн-аукціон eBay. Тут представлені як новинки Apple, так і б/у моделі. Щоб знайти гаджет, який вас цікавить, слід почати з категорії «Cell Phones & Smartphones» або ж ввести в рядок пошуку потрібну модель - нічого надприродного. Безумовно, під час вибору смартфона слід ретельно вивчати його характеристики і комплектацію. Ще до моменту оформлення замовлення переконайтеся, що комплектація повна, а iPhone новий. Якщо ви замовляєте гаджет в американському інтернет-магазині, не забудьте вказати «Unlocked», щоб гаджет не був прив'язаний до оператора. Інакше в іншій країні ви просто не зможете ним скористатися.

У разі, якщо всі описані характеристики вас влаштовують, залишається взяти участь в аукціоні. Альтернативний варіант - купити iPhone в ту ж хвилину за допомогою функції «Buy It Now».

Наступний етап - оформлення замовлення і оплата покупки. У вас є можливість в рядку для введення шиппінг-адреси (адреса доставки) ввести адресу американського складу Ukraine Express. Він знаходиться в безподатковому штаті Делавер, а це додаткова економія.

Переваги доставки айфонів з Америки за допомогою Ukraine Express

Доставка техніки з США в Україну спрощена за допомогою форвардингового компанії Ukraine Express. Що для цього потрібно? По-перше, зареєструватися на сайті Ukraine Express, вказавши ім'я, прізвище і актуальний адреса в Україні. По-друге, замовляючи смартфони на американських сайтах, вписувати в рядок доставки адреса компанії Ukraine Express в США. В особистому кабінеті на сайті ukraine-express.com ви зможете відслідковувати статус посилки після того, як внесете дані замовлення та артикули придбаних товарів.

Ми забезпечуємо контроль процесу на всіх етапах. Крім цього, клієнти компанії отримують ряд незаперечних переваг:

 • Приваблива вартість. Ми працюємо безпосередньо з авіа- та судноплавними компаніями. Це дозволяє не переплачувати за доставку і отримувати замовлення без затримок.
 • Контроль доставки. Ви можете бути впевнені в цілісності відправлення. У вас є можливість самостійно стежити за пересиланням в особистому кабінеті на сайті Ukraine Express.
 • Вигідні умови для співпраці. Для оптових покупців діють спеціальні пропозиції з пересилання продукції з США в Україну.
 • Можливість заощадити. Посилки, доставлені з американських інтернет-магазинів в офіс Ukraine Express в США, можуть консолідуватися або розділятися. Це дозволяє регулювати вартість доставки.
Parcel delivery to
    Like?
    Track
    cargo
    Parcel code:
    Sign In Register
    for customers
    Your code:PIN-code: