Найвища якість за доступною ціною: взуття з Америки

«Дешева пара взуття - погана економія. Не економте на головному: взуття - основа вашого гардеробу »- зазначив свого часу відомий італійський модельєр Джорджіо Армані. Підходити до вибору взуття варто з усією відповідальністю, адже від цього залежить не тільки Ваш стиль, але і здоров'я.

Взуття американських брендів користується популярністю за межами цієї частини світу. Caterpillar (CAT), Merrell, Columbia, Michael Kors, Timberland - бренди з пропискою в США і світовим ім'ям. До головних переваг товарів американських виробників відносяться: універсальність, унікальність стилю, висока якість використовуваних для пошиття матеріалів, зручність, довговічність. Підібрати підходящу пару зможуть покупці з незвичайними запитами або нестандартними параметрами стопи. На сайтах представлений широкий вибір розмірів і моделей різних типів: кросівки, черевики, босоніжки, туфлі, балетки, лофери і ін. Кожна пара на сайті супроводжується докладним описом.

Оригінальну якісну продукцію американських брендів знайти в Україні не так просто, а не всі американські інтернет-магазини здійснюють доставку взуття з США в Україну. Сервіс Ukraine Express робить мрію багатьох покупців значно ближче: замовляти оригінальну продукцію за доступними цінами можна на американських сайтах, а посилки пересилаються за місцем проживання покупця.

Як замовити товари на американських сайтах взуття?

Процес досить простий і нічим не відрізняється від звичайних покупок в українських інтернет-магазинах. Головне, що слід враховувати, - вартість доставки в Україну безпосередньо з зарубіжних онлайн-магазинів часто дуже висока, та й не завжди передбачена.

При замовленні продукції на американському сайті взуття можна вказати адресу Ukraine Express в США. Спершу замовлення прийде туди, а потім буде відправлений на Вашу українську адресу. Таким чином, вартість доставки знижується, а Ви зможете повністю контролювати статус своїх покупок.

Чому купувати товари в американських інтернет-магазинах взуття - це вигідно?

Українські споживачі, які вважають за краще купувати безпосередньо на сайтах США, отримують ряд незаперечних переваг:

 • Економія. Розпродажі та акції - невід'ємна частина американської торгівлі. Розпродажі в магазинах проводяться в період міжсезоння і напередодні багатьох свят (Різдво, Новий рік, Хеллоуїн, День подяки, Чорна п'ятниця). Зрозуміти, що в магазині є знижки допоможуть написи «sale», «clearance», «outlet», «30% off», «specials» та інші.
 • Впевненість в якості. Ви отримуєте можливість придбати брендові речі на офіційних сайтах виробника. Щоб побачити вигоду, досить проаналізувати ситуацію на українському ринку. Різниця в ціні між аналогічним товаром на сайтах магазинів в США і Україні становить десятки, а то і сотні американських доларів.
 • Доступність. Купити взуття з Америки може будь-який житель України. Для цього не потрібні спеціальні навички або знання. Моніторинг актуальних знижок і вигідних умов доставки в Україну дозволяють істотно економити.

Переваги покупок з Ukraine Express

Купувати товари в американських інтернет-магазинах взуття - завдання нескладне, а якщо мова йде про доставку за допомогою Ukraine Express - і зовсім. В нашу користь грають кілька факторів:

 • Привабливі тарифи. Ми працюємо безпосередньо з морськими компаніями і авіаперевізниками, не користуючись послугами посередників.
 • Відповідальність за посилки. Ризик пошкоджень або втрати зведений до мінімуму. Ви отримаєте відправлення цілим і не ушкодженим. Ви можете відстежувати пересилання на офіційному сайті Ukraine Express.
 • Пропозиції для оптових покупців. Для клієнтів, які купують комерційні партії взуття з Америки, діють спеціальні умови співпраці.
 • Можливість додаткової економії. Невеликі за розміром відправлення можна об'єднати (консолідація відправлень), а великі, навпаки, розділити. Це дозволяє регулювати вартість доставки.
Доставка посилок в
    Подобається?
    Відслідкувати
    вантаж
    Код посилки:
    Вхід Реєстрація
    для клієнтів
    Код клієнта:PIN-код: